• Produkt chwilowo niedostępny

Dualtron Eagle Pro

9 999,00 zł Brutto

Tłumacząc na język polski Eagle to orzeł, czyli dumny ptak, który w środowisku naturalnym ma bardzo mało wrogów. Można nazwać go królem niebios. Nie bez powodu producent Minimotors tak nazwał jeden ze swoich modeli Dualtron. Cechuje się on niezwykle niską wagą przy nadzwyczajnie wysokich parametrach silników. Do dyspozycji są dwa silniki o mocy szczytowej 1700 W każdy. Prędkość maksymalna, jaką rozwija Eagle wynosi 70 km/h, zaś maksymalny zasięg 80 km. Jest to długodystansowiec, szczycący się jednymi z najwyższych osiągów w swojej klasie cenowej i wagowej.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Gwarancja door to door

 

Darmowa dostawa (od 300 zł)

 

14 dni na zwrot

Dualtron Eagle

Dualtron Eagle

Tłumacząc na język polski Eagle to orzeł, czyli dumny ptak, który w środowisku naturalnym ma bardzo mało wrogów. Można nazwać go królem niebios. Nie bez powodu producent Minimotors tak nazwał jeden ze swoich modeli Dualtron. Cechuje się on niezwykle niską wagą przy nadzwyczajnie wysokich parametrach silników. Do dyspozycji są dwa silniki o mocy szczytowej 1700 W każdy. Prędkość maksymalna, jaką rozwija Eagle wynosi 70 km/h, zaś maksymalny zasięg do 80 km. Jest to długodystansowiec, szczycący się jednymi z najwyższych osiągów w swojej klasie cenowej i wagowej.

Parametry:

Hulajnoga posiada dwa silniki o mocy maksymalnej 3400 Watów. Dzięki tak ogromnej mocy pojazd rozwija maksymalną prędkość wynoszącą maksymalnie do 70 km/h. Waga, jak na "orła" przystało jest piórkowa i wynosi 29 kg. Akumulator to aż 22,4 Ah przy 60V! Dzięki dołączonej szybkiej ładowarce, jest w stanie naładować się od 0 do 100% w przeciągu 9-12 godzin. Takich parametrów na próżno można szukać u innych producentów. Klasa sama w sobie!

Budowa kół i amortyzacja

Pompowane 10 calowe koła zapewniają na niezwykle komfortową jazdę zarówno po chodniku, jak również nierównym terenie pozamiejskim. Elastomerowe zawieszenie posiada możliwość wielostopniowej regulacji. Zapewnia komfort podczas jazdy zarówno po nierównościach, jak i podczas zjazdów z krawężników. Elastomerowa amortyzacja sprawia, że nie jest wymagany częsty serwis, jak ma to miejsce w przypadku amortyzatorów sprężynowych lub powietrznych.

Hamulce

Minimotors Dualtron Eagle posiada dwa niezawodne hamulce tarczowe z systemem E-ABS. Dzięki temu systemowi bez obaw możemy maksymalnie nacisnąć hamulec i mieć pewność, że nie dojdzie do uślizgu któregokolwiek z kół. Rozwiązanie te powielane jest również w motocyklach wyścigowych. Wielokrotne testy udowodniły, że technologia ta z powodzeniem hamuje wytworzoną przez pęd i przez silniki energię kinetyczną pojazdu.

Kierownica

Smukła i idealnie dopasowana kierownica do projektu hulajnogi to jedna z głównych cech charakterystycznych dla marki Minimotors. Po jej bokach znajdują się odpowiednio wyprofilowane rączki, aktywnie dopasowujące się do dłoni użytkownika. Zapewniają one komfort na wiele godzin jazdy. Prosty mechanizm składania kierownicy sprawia, że w ciągu kilku sekund możemy wnieść hulajnogę po schodach na piętro lub włożyć do bagażnika samochodu. Prawdopodobnie jeden z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych systemów składania na rynku!

Dualtron Eaglle
Dualtron Eagle

Światła

Standardowe oświetlenie LED z przodu i z tyłu, wraz ze światłem stop, które sygnalizuje hamowanie podczas naciśnięcia hamulca. Inni uczestnicy ruchu drogowego już z daleka zauważą, że użytkownik hulajnogi rozpoczął proces hamowania pojazdu. Dodatkowo podświetlany paskiem LED RGB napis na sztycy zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnych warunkach pogodowych. Kolory można zmieniać dzięki bardzo intuicyjnemu w obsłudze pilotowi.

Wyświetlacz i ustawienia hulajnogi

Wyświetlacz zamontowany na kierownicy powala na śledzenie parametrów hulajnogi. Prędkość poruszania się, stopień naładowania baterii, czy aktualny tryb oddawania mocy przez silnik nie będzie dla nas niewiadomą. Dodatkowo dzięki mnogości przycisków, można bez problemu zaprogramować hulajnogę, by odzyskiwała energię podczas hamowania, dostosowała siłę hamowania lub czy ma być włączony E-ABS. Można ustawić również, by hulajnoga uruchamiała się wyłącznie po odepchnięciu nogą lub od razu po naciśnięciu manetki.

Dulatron Eagle to:

  • zasięg do 80 km
  • 10 calowe koła
  • dwa silniki o mocy 3400W w szczycie
  • prędkość maksymalna do 70 km/h
  • akumulator 60V 22,4Ah
  • doskonałe, elastomerowe zawieszenie
  • jakość firmy Minimotors
Minimotors

Opis

Maksymalna prędkość
70 km/h
Maksymalny zasięg
80 km
Moc silnika
2x 1700W (szczyt)
Pojemność akumulatora
60V 22.4Ah
Podest
Pełna amortyzacja
Waga
29 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół
10 cali
Rodzaj kół
Pompowane dętkowe
Rodzaj kierownicy
Składana, Rączki kierownicy składane.
Czas ładowania
9 - 12 godzin
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące
Hamulec
Tarczowe linkowe przód i tył
Grade 
2021-01-19

Eagle

Super sprzęt! Podobny do Spidera, ale ma składaną kierownicę i trochę więcej waży i ma większy zasięg. Użytkuję od ponad 6 miesięcy i jestem niesamowicie zadowolony. Całkowicie bezproblemowa. Jedynie udało mi się przebić dętkę, no ale to była całkowicie moja wina- zbyt szybka jazda po krawężnikach nie jest rozsądna :)
Polecam i pozdrawiam

Napisz opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password