• Obniżka

Dualtron Mini 17,5Ah

5 899,00 zł Brutto Zniżka 100,00 zł
5 999,00 zł
Dostawa w ciągu 24 godzin

Dualtron Mini posiada w sobie najnowocześniejsze rozwiązania, wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla najwyższych serii Dualtron. Łączy potężną moc z lekkim szkieletem, dzięki czemu jej osiągi są nad wyraz ponadprzeciętne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojazd ten jest niezwykle praktyczny do jazdy po mieście, a nawet poza nim! Koreański producent Minimotors znany jest ze stosowania rozwiązań wykraczających poza ramy czasowe. Na jego rozwiązań już wiele przedsiębiorstw próbowało się opierać, jednakże właśnie niuanse i ogromne doświadczenie sprawiają, że produktów tych nie da się w żaden sposób podrobić i są jedyne w swoim rodzaju.

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Dualtron Mini

Dualtron Mini

Hulajnoga ta posiada w sobie najnowocześniejsze rozwiązania, wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla najwyższych serii Dualtron. Jest to zupełnie nowa konstrukcja, bazująca po części na seriach Thunder oraz X. Łączy potężną moc z lekkim szkieletem, dzięki czemu jej osiągi są nad wyraz ponadprzeciętne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojazd ten jest niezwykle praktyczny do jazdy po mieście, a nawet poza nim! Koreański producent Minimotors znany jest ze stosowania rozwiązań wykraczających poza ramy czasowe. Na jego rozwiązań już wiele przedsiębiorstw próbowało się opierać, jednakże właśnie niuanse i ogromne doświadczenie sprawiają, że produktów tych nie da się w żaden sposób podrobić i są jedyne w swoim rodzaju.

Parametry:

Hulajnoga posiada silnik o mocy szczytowej 1450 Watów. Dzięki tak ogromnej mocy pojazd rozwija maksymalną prędkość wynoszącą maksymalnie 45 km/h. Przy tak niskiej wadze (23kg) i małych gabarytach można poczuć się, jakby prowadziło się bolid. Sprzęt został wykonany z najwyższej jakości stopu stali i aluminium, co gwarantuje odpowiednią sztywność szkieletu oraz niezawodność na co najmniej wiele lat. Niezwykle wydajny akumulator o pojemności 17,5 Ah przy napięciu 52V pozwala na pokonywanie długich dystansów, bez konieczności doładowywania się po drodze. Maksymalny zasięg wynosi ok. 65 km, zaś czas ładowania to od 0 do 100% około 6-7 godzin. W tej klasie cenowej, na próżno szukać lepszego produktu!

Budowa kół i amortyzacja

Bezdętkowe, pomowane 8,5 calowe koła zapewniają na niezwykle komfortową jazdę zarówno po chodniku, jak również nierównym terenie pozamiejskim. MiniMotors słynie z tego, że montują w swoich pojadach jedne z najlepszych pod względem mieszanki gum opony, które są bardo wytrzymałe, a za razem miekkie, by tłumić drgania. Doskonała, sprężynowa amortyzacja w połączeniu właśnie z tymi oponami sprawia, że podczas jazdy nawet po nierównej nawierzchni, można poczuć się jakby się jechało po torze wyścigowym.

Hamulce

MiniMotors Dualtron Mini posiada hamulec bębnowy zamontowany w tylnym kole. Dzięki swojej budowie sprawdzi się rewelacyjnie zarówno przy niesprzyjającej aurze, jak i podczas upalnych dni. Gwarantuje on wysoką stabilność i łatwość w kontrolowaniu pojazdu nawet podczas nieprzewidzianych sytuacji losowych, gdy trzeba w ekspresowym tempie wyhamować pojazd do 0 km/h.

Kierownica

Niezwykle smukła i wytrzymała kierownica jest jedną z głównych cech charakterystycznych dla marki Mini Motors. Po jej bokach znajdują się odpowiednio wyprofilowane rączki, które w świetny sposób dopasowane są do dłoni użytkownika. Można powiedzieć, że dzięki odpowiedniemu, miękkiemu materiałowi dostosowują się do gabarytów dłoni. Zapewniają komfort na wiele godzin jazdy. Prosty mechanizm składania kierownicy sprawia, że w ciągu kilku sekund możemy wnieść hulajnogę po schodach na piętro lub włożyć do bagażnika samochodu.

Dualtron Mini
Dualtron Mini

Światła

Standardowe oświetlenie LED z przodu i z tyłu, wraz ze światłem stop, które sygnalizuje podczas naciśnięnia hamulca, że użytkownik hulajnogi rozpoczął proces hamowania pojazdu. Dodatkowo napis na sztycy, który jest podświetlony paskiem LED RGB zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnych warunkach pogodowych. Kolory można zmieniać dzięki bardzo intuicyjnemu w użytkowaniu pilotowi.

Wyświetlacz i ustawienia hulajnogi

Wyświetlacz zamontowany na kierownicy powala na śledzenie parametrów hulajnogi, takich jak prędkość poruszania się, stopień naładowania baterii, czy aktualny tryb oddawania mocy przez silnik. Dodatkowo dzięki mnogości przycisków, można bez problemu zaprogramować hulajnogę, by odzyskiwała energię podczas hamowania, dostosowała siłę takiego hamowania, czy ma być włączony E-ABS lub czy hulajnoga ma uruchamiać się wyłącznie po odepchnięciu się nogą, czy od razu po naciśnięniu manetki.

Dulatron Mini to:

  • zasięg do 60-65 km
  • 8,5 calowe koła
  • silnik o mocy 1450W
  • prędkość maksymalna 45 km/h
  • akumulator 52V 17,5Ah
  • doskonałe zawieszenie
  • jakość firmy Minimotors
Minimotors
2 Przedmioty

Opis

Maksymalna prędkość
45 km/h
Maksymalny zasięg
60-65 km
Moc silnika
1450 W (szczytowa)
Pojemność akumulatora
52V 17,5Ah LG
Podest
Pełna amortyzacja
Waga
23 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół
8,5 cala
Rodzaj kół
Gumowe, bezdętkowe
Rodzaj kierownicy
Składana
Czas ładowania
6 - 7 godzin
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Wymiary
Rozmiar po złożeniu (długość, szerokość, wysokość) 1110 * 205 * 410 mm
Rozłożony rozmiar (długość, szerokość, wysokość) 1115 * 600 * 1170 mm
Gwarancja
24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password