Nami Blast Max 60V 35Ah

Kategoria: Hulajnogi elektryczne Nami

21 999,00 zł Brutto
Towar na zamówienie. Dostawa 4-8 dni roboczych.

Nami Blast Max 60V 35Ah to jeszcze bardziej wypasiona wersja i tak już kontrowersyjnej Blast 28Ah. Jeszcze większy zasięg, jeszcze większa moc, jeszcze mocniejsze sterowniki!

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Nami Blast Max 60V 35Ah nie jest hulajnogą elektryczną w rozumieniu nowych przepisów. Poruszanie się tym pojazdem elektrycznym dozwolone jest tylko na terenie prywatnym.

Nami blast

Potwór na dwóch kołach

Ogromna moc generowana przez dwa silniki nominalnie osiąga po 1500W z każdego silnika. W szczycie jest to aż 6720W łącznie! Do tego dwa sterowniki po 50A każdy... Taka ogromna moc, przekazywana przez potężne opony pozwala na rozpędzenie się tego sprzętu aż do 100 km/h. Warto uzmysłowić sobie fakt, że hulajnogi miejskie osiągają prędkości w granicach 20-25 km/h. Czyli nasze Nami będzie mogło rozpędzić się do prędkości około 5 krotnie większej! Istne szaleństwo... 

Akumulator o pojemności 60V 35Ah na ogniwach 21700 umożliwia przejechanie do 100 km na jednym ładowaniu. Oczywiście jeżdżąc z prędkościami bliskimi prędkości maksymalnej nie uda nam się uzyskać takiego wyniku. Jest on wypadkową testowania sprzętu w trybie mieszanym, czyli chwilę jedziemy 20 km/h, przyspieszamy do 60 km/h, hamujemy, znowu się rozpędzamy. Jak to mówią w samochodowych kuluarach, just cykl mieszany. A w związku z tym, że akumulator posiada ogromną pojemność, waga samego pojazdu nie może być niska, dlatego od początku sam producent daje jasno do zrozumienia, że jeśli zależy nam na parametrach, nie powinniśmy przykuwać zbyt dużej uwagi do takich szczegółów jak waga czy gabaryty. Potwornie wyśrubowane osiągi bez monstrualnej ramy, kół i kierownicy nie mają prawa dobrze współgrać.

Ultra wygodna

Niezwykle szeroki podest pozwala na wybranie dogodnej dla siebie pozycji. Prawa noga z przodu, lewa z tyłu? A może dwie obok siebie? Nie ma żadnego problemu. Nami w prawie wszystkich swoich modelach nie skąpi dla użytkownika miejsca na nogi. Ogromna powierzchnia robocza umożliwia dosłownie tańczenie na podeście, przez co nawet najdłuższe podróże nie będą męczące. Dowolna konfiguracja ustawienia się względem kierownicy powoduje, że odczuwalny komfort z jazdy zauważalnie wzrasta. A do komfortu przyczynia się również szeroka kierownica, wygodne gripy, odpowiednia wysokość kolumny, by nawet osoby ze wzrostem 190 cm mogły nią poruszać się z wysokim poziomem wygody. Potężne amortyzatory i ogromne kapcie z przodu i z tyłu w rozmiarze 11 cali doskonale tłumią nierówności. O komforcie na sprzętach od Nami można byłoby napisać książkę na 300 stron, a temat mógłby być i tak nie do końca wyczerpany. Luksus na dwóch kółkach.

Nami blast
Nami blast

Ciekawe rozwiązania

Super wyświetlacz, na którym wszystkie najpotrzebniejsze dane podane są jak na tacy. Możliwość konfiguracji hulajnogi według własnych preferencji umożliwia niezwykle rozbudowane menu zawierające takie elementy, jak płynny start, regulację siły hamowania elektromagnesami, oddawaną moc na opony i wiele, wiele innych ciekawych funkcji. Doskonała zabawa dla osób, którzy uwielbiają spędzać długie godziny na personalizowaniu pojazdów pod własne preferencje. 

Na kierownicy znajdziemy jeszcze kontroler od kierunkowskazów, które znajdują się po obydwu stronach podestu hulajnogi. Są one doskonale widoczne, ciężko będzie je komukolwiek przeoczyć. Sygnał dźwiękowy ostrzegający przed niebezpieczeństwem innych uczestników ruchu oraz włącznik świateł. Po drugiej stronie zaś mamy inny kontroler, który jest odpowiedzialny za poruszanie się po menu hulajnogi, za zmianę trybów jazdy. Cztery przyciski, które są multi-funkcyjne posiadają wyczuwalny skok, dlatego nawet jadąc z ogromnymi prędkościami bez trudu znajdziemy pod kciukiem odpowiedni przycisk i wyczujemy kiedy klik już nastąpił.

Bezpieczeństwo jest kluczowe

Hamulce hydrauliczne z przodu i z tyłu umożliwiają precyzyjne dozowanie siły hamowania. Hydraulika od zawsze cechowała się dobrymi właściwościami użytkowymi, dlatego tak często jest stosowana teraz we wszelkich pojazdach dwukołowych. Nawet rowery szosowe, gdzie kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, teraz posiadają hamulce tarczowe z hydraulicznymi klamkami. Ale bezpieczeństwo to nie tylko hamulce. To również widoczność po zmroku. A na brak widoczności użytkownicy Nami nie mogą narzekać, gdy zrobi się ciemno. Ogromna przednia lampa umiejscowiona na kolumnie kierownicy doświetla duży obszar przed hulajnogą, ale również po bokach. Nie musimy kupować już akcesoryjnego oświetlenia dodatkowego, jak ma to miejsce przy innych takich sprzętach. W zasadzie wyciągamy hulajnogę z pudełka i ona już jest kompletna. Producent zadbał, by Klient nie musiał zastanawiać się nad tym co trzeba jeszcze dokupić, by było dobrze. Wystarczy spojrzeć również na oświetlenie po bokach hulajnogi. Po zmroku nie da się nas nie zauważyć.

Nami blast
Nami blast

Na próżno szukać drugiej takiej

To, że Nami Blast Max wyróżnia się spośród innych hulajnóg nie powinno budzić u nikogo wątpliwości. Bardzo specyficzne i kontrowersyjne obrócenie przedniego zawieszenia o 180 stopni oraz ogromna moc i monstrualne wymiary sprzętu. Nami nawet jak stoi, to wydawać by się mogło, że jest w biegu. Agresywna stylistyka, ogromne sprężyny z przodu i z tyłu, opony w rozmiarze 11 cali i szeroka kierownica. Zdecydowanie Nami Blast został stworzony po to, by czerpać radość nawet z samego oglądania jej, ale i nie tylko. Doświadczenie jazdy tym sprzętem należy do jednych z najbardziej emocjonujących!

Dane techniczne

Nami
1 Przedmiot
Moc silnika (W)
w szczycie łącznie 6720W (2x1500W)
Maksymalna prędkość (km/h)
do 100 km/h (po odblokowaniu)
Pojemność akumulatora (Ah)
60V 35Ah ogniwa 21700
Maksymalny zasięg (km)
do 100 km
Waga
44 kg
Czas ładowania
ok. 9-16 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
hydrauliczne przód i tył (2-tłoczkowe)
Rozmiar kół (1)
11 cali pompowane
Rodzaj opon
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wymiary
długość 1335mm x szerokość 685mm x wysokość 1245mm
Podest
amortyzowany
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące
Dostosowanie do ustawy
Nie spełnia norm - wyłącznie do użytku na terenie prywatnym

Sprawdź również

21 999,00 zł
21 999,00 zł Zniżka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password