Nami Burn-e Viper photo

Nami Burn-e 2 (72V 28Ah)

Kategoria: Hulajnogi elektryczne Nami

17 995,00 zł Brutto
Towar na zamówienie. Dostawa 7-14 dni

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 72V 28Ah to hulajnoga o ekstremalnie wyśrubowanych parametrach. Akumulator 72V 28Ah z markowymi ogniwami zapewnia zasięg do maksymalnie 80 km w trybie z włączonym oszczędzaniem energii. Dwa silniki o łącznej mocy całkowitej w szczycie aż 5000W pozwalają na rozpędzenie hulajnogi aż do 80 km/h! 11 calowe pompowane koła, na których zamontowane są ogromne tarcze hamulcowe z systemem hydraulicznym. Hydrauliczna jest również amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia. Kolumna kierownicy wykonana została z włókna węglowego, dzięki czemu zarówno wygląd, jak i wytrzymałość jest na najlepszym i najwyższym poziomie. Kolorowy wyświetlacz oferuje ogrom informacji o stanie hulajnogi oraz jej ustawionych parametrach. 

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 150 zł)

 

14 dni na zwrot

Nami burn e-viper

W pełni legalna. Hulajnoga została wprowadzona do obrotu przed 2022 rokiem, a więc jest w pełni legalna wedle obecnego prawa!

Kupując ten sprzęt otrzymasz zaświadczenie o legalności, dzięki któremu możesz poruszać się bez obawy o narażenie się na nieprzyjemności związane z obecnie obowiązującym prawem dotyczącym Urządzeń Transportu Osobistego!

Potężny sprzęt z maksymalnie wyśrubowanymi parametrami. Nami Burn-e 2 Lite. To jest to!

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 Lite 28Ah to hulajnoga elektryczna o ponadprzeciętnych parametrach. W gruncie rzeczy jest to czołówka ekstremalnych pojazdów elektrycznych. Potężna moc wynosząca w szczycie aż 5000W oraz ogromny akumulator 72V 28Ah zapewnia możliwość ekspresowego przemieszczania się między punktem A, a punktem B wynoszącym nawet do 80 km! Jest to model stworzony przez byłego pracownika firmy Kaabo, dzięki czemu rozwiązania wykorzystane w Nami są najnowszymi nowinkami technicznymi, jednocześnie sprawdzone w warunkach zarówno laboratoryjnych, jak i w praktyce. Model ten pozbawiony jest jakichkolwiek mankamentów. 100% czystej mocy i najlepszej jakości wykonania! Hulajnoga ta z założenia miała być bezkompromisowa, najlepsza, bić wszelkie rekordy (nie tylko sprzedażowe). Jeden z niewielu producentów, jeżeli nawet nie jedyny, który dzięki szeregom badań opinii Klientów, wraz z ich pomocą i sugerując się ich zdaniem stworzył model, który spełniałby oczekiwania większości zainteresowanych ekstremalnymi urządzeniami transportu osobistego. Zabieg ten sprawił, że hulajnoga otrzymała najlepsze hamulce dostępne na rynku, rewelacyjną amortyzację, świetnie zestrojone ogumienie i zawieszenie do przenoszenia tak ogromnej mocy. Badanie opinii potencjalnych Klientów sprawiło również, że producent zdecydował się na zaimplementowanie do zestawu z hulajnogą szybkiej ładowarki, by czas ładowania skrócić do minimum, pozwalając na pełne jej naładowanie nawet w przeciągu 6-7 godzin! Dodatkowo warto dodać, że producent przewidział zamontowanie dłuższego tylnego błotnika w porównaniu do standardowych rozwiązań, dzięki czemu po pokonaniu trasy w deszczu, nasze plecy nie będą aż tak mokre, jak miałoby to miejsce przy krótszym błotniku. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się całkowicie wyeliminować tej niedogodności i niestety przy jeździe w deszczu, zmokniemy. Ale i tak duży plus dla producenta za poprawienie takiej "drobnostki", która ma jednak duże znaczenie dla komfortu korzystania z hulajnogi w cięższych warunkach.

Wykorzystanie najnowszych nowinek technologicznych? Tylko w Nami!

Nami Burn-e 2 wyposażona jest w sterownik pozwalający kontrolować i sterować mocą każdego silnika z osobna. Dzięki temu mamy możliwość całkowitej personalizacji zachowania hulajnogi wedle własnych preferencji. Niczym w super samochodach, możemy ustawić sobie tryby jazdy i korzystać z nich naprzemiennie, by hulajnoga, gdy chcemy była niezwykle spokojna i majestatyczna lub by podczas nawet lekkiego przyciśnięcia manetki wyrywała mocno do przodu. Dzięki rewelacyjnemu wyświetlaczowi, który jest najbardziej zaawansowanym technologicznie elementem wyposażenia, masz pewność, że w żadnej innej hulajnodze nie spotkasz aż tak dopracowanego, naszpikowanego elektroniką, a jednocześnie prostego w obsłudze systemu "inforozrywki"

Dwa silniki o łącznej mocy aż 5000W w szczycie, potężny akumulator 72V 28Ah

Niewątpliwie największymi atutami tej hulajnogi są niezwykle wyśrubowane parametry techniczne. Mało które hulajnogi elektryczne lub inne pojazdy transportu osobistego mogą pochwalić się choćby zbliżonymi danymi technicznymi co Nami Burn-e 2 Lite. Realny zasięg przy sprawnym przemieszczaniu się (czyli nie za wolno, ale też nie za szybko) wynosi do 80 km. Jest to mimo wszystko rewelacyjny wynik, biorąc pod uwagę fakt, iż pokonanie nawet 80 km na hulajnodze elektrycznej jest dla większości użytkowników sporą wyprawą, mogącą zająć nawet całe popołudnie.

Nami burn e-viper
Nami burn E-viper

Wyświetlacz na wypasie

Po raz pierwszy hulajnoga elektryczna dostała wyświetlacz "z prawdziwego zdarzenia". Wszystkie informacje odnośnie stanu hulajnogi na wyciągnięcie ręki. Niezwykle czytelny nawet w mocnym słońcu zapewnia możliwość monitorowania ustawionych parametrów technicznych hulajnogi. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy pokonać jeszcze kilka kilometrów, a nie wiemy czy możemy sobie na to pozwolić. Od teraz planowanie dłuższych tras i pilnowanie stopnia naładowania oraz innych parametrów będzie niezwykle łatwe. Wydawać by się mogło, że tak duży ekran jest zbyteczny, jednakże po przejechaniu pierwszych kilometrów można dojść do wniosku, że w gruncie rzeczy nie jest on przesadzony i zwiększa komfort podróży.

Bezpieczeństwo vol. 1

Zamontowana lampka przednia o mocy 2000 lm (tak dokładniej to lumeny są jednostką nie mocy, a miarą strumienia świetlnego) z pewnością doświetli pobocze oraz odpowiednio długi i szeroki pasek przestrzeni przed hulajnogą. Przy tak wyśrubowanych parametrach niezbędne jest mocne oświetlenie, które sprosta oczekiwaniom. Przy prędkości wynoszącej 50 km/h w przeciągu sekundy pokonujemy niecałe 14 metrów. Ale ta hulajnoga jedzie o wiele wiele szybciej! Dlatego cieszymy się, że producent oferuje "kompletną hulajnogę", gdyż w przypadku jazdy w nocy, mocne oświetlenie to "must have" w kwestii bezpieczeństwa. Hulajnoga została dodatkowo wyposażona w światło STOP oraz LEDy zamontowane wokół podestu. W nocy przy włączonych światłach, nawet w trudnych warunkach pogodowych, na pewno nie będzie problemu z zauważeniem nas na trasie

Bezpieczeństwo vol. 2

Hulajnoga Nami Burn-e Viper posiada dwa hamulce tarczowe hydrauliczne. Pozwalają one na łatwiejsze sterowanie mocą hamowania nawet w sytuacjach krytycznych, gdy przed hulajnogę wyskoczy nam zwierzę lub pojawi się inna przeszkoda. Hydraulika powoduje, że pomimo słabszego nacisku na klamkę hamulcową, same szczęki mogą zacisnąć się o wiele mocniej, niż w przypadku zwykłych hamulców linkowych. Gwarancją bezpieczeństwa i komfortu jest również hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia. Dzięki takiemu rozwiązaniu hulajnoga podczas nagłego hamowania hulajnoga zachowuje się przewidywalnie i nie nurkuje tak mocno przodem.

Nami Burn e-viper
Nami burn e-viper

Konstrukcja

Prawdopodobnie przy projektowaniu i tworzeniu Nami Burn-e Viper Michael Sha skorzystał ze sloganu pewnego teleturnieju telewizyjnego prowadzonego przez Pana Zygmunta Hajzera "Idź na całość". Ewidentnie widać, iż podczas procesu tworzenia hulajnogi elektrycznej nie sugerowano się tabelkami z Excela oraz opinią księgowych. Wykorzystano najlepsze dostępne części, najnowsze podzespoły i zapakowano je do wzmocnionej ramy, na której zamontowana została kolumna kierownicy z włókna węglowego. Opony? 11 calowe z profilem do jazdy szosowej. Tylko takie rozwiązanie oferuje najlepszą trakcję i pozwala na doświadczenie astronomicznego przyspieszenia. Niezwykle sztywna jednoczęściowa rama pozwala poruszać się z ogromnymi prędkościami nawet w zakrętach, bez obawy o uczucie "gięcia się hulajnogi". Stricte rozwiązania przeniesione z motosportu. 

Wcale nie jest LITE!

Nami Burn-e 2 Lite w nazwie co prawda zawiera słowo Lite, jednakże uważamy, że niesłusznie została tak skategoryzowana. Jako samodzielny pojazd, nie patrząc na jej większą siostrę, ten sprzęt jest niezwykle mocny, posiada ogromny akumulator i ponadprzeciętne osiągi. Jest to jedna z najszybszych hulajnóg dostępnych na rynku. Moc wynosząca w szczycie 5kW sprawia, że nawet wprawieni w jazdę użytkownicy będą czuli respekt przed tym modelem.

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 Lite to:

 • Waga 45 kg
 • Dwa silniki o łącznej mocy 5000W w szczycie
 • Prędkość maksymalna do 80 km/h (po odblokowaniu)
 • Zasięg do 80 km
 • Akumulator 72V 28Ah
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył
 • 11 calowe pompowane koła z bezdętkowymi oponami szosowymi
 • Najbardziej zaawansowany wyświetlacz dostępny na rynku
 • Sterowniki pozwalające dostosować hulajnogę pod względem osiągów i mocy
 • Klasa IP55 pod kątem wodoodporności
 • Lampka przednia 2000 lm
 • Hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
 • Najwyższa jakość komponentów
 • Nowoczesny design
 • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.
Nami Burne-viper

Dane techniczne

Nami
3770021054005
1 Przedmiot
Moc silnika (W)
w szczycie łącznie 5000W (2x2500W)
Maksymalna prędkość (km/h)
do 80 km/h (po odblokowaniu)
Pojemność akumulatora (Ah)
72V 28Ah
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Maksymalny zasięg (km)
do 80 km
Waga
45 kg
Czas ładowania
ok. 5 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył, hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii
Oświetlenie
przód 2000 lm i tył STOP
Rozmiar kół (1)
11 cali pompowane
Rodzaj opon
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Podest
przód i tył amortyzowany
tylna hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące

Sprawdź również

17 995,00 zł
17 995,00 zł Zniżka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password