• Produkt chwilowo niedostępny
Nami Burn-e Viper photo

Nami Burn-e 2 MAX (72V32Ah)

Kategoria: Hulajnogi elektryczne Nami

22 499,00 zł Brutto

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 MAX wersja z hamulcami hydraulicznymi Logan czterotłoczkowymi i szerszą kierownicą NAJNOWSZA to hulajnoga o ekstremalnie wyśrubowanych parametrach. Amortyzator skrętu! Akumulator 72V32Ah z markowymi ogniwami zapewnia zasięg do maksymalnie 100 km w trybie z włączonym oszczędzaniem energii. Dwa silniki o łącznej mocy całkowitej w szczycie aż 8400W pozwalają na rozpędzenie hulajnogi aż do 100 km/h! 11 calowe pompowane koła, na których zamontowane są ogromne tarcze hamulcowe z systemem hydraulicznym. Hydrauliczna jest również amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Nami Burn-e 2 Max 72V 32Ah nie jest hulajnogą elektryczną w rozumieniu nowych przepisów. Poruszanie się tym pojazdem elektrycznym dozwolone jest tylko na terenie prywatnym.

Nami burn e-viper

Najbardziej hardcorowa hulajnoga elektryczna na rynku! Nami Burn-e 2 Max

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 Max to hulajnoga elektryczna o ponadprzeciętnych parametrach. W gruncie rzeczy jest to czołówka ekstremalnych pojazdów elektrycznych. Potężna moc wynosząca w szczycie aż 8400W oraz ogromny akumulator 72V 32Ah zapewnia możliwość ekspresowego przemieszczania się między punktem A, a punktem B wynoszącym nawet do 150 km! Jest to model stworzony przez byłego pracownika firmy Kaabo, dzięki czemu rozwiązania wykorzystane w Nami są najnowszymi nowinkami technicznymi, jednocześnie sprawdzone w warunkach zarówno laboratoryjnych, jak i w praktyce. Model ten pozbawiony jest jakichkolwiek mankamentów. 100% czystej mocy i najlepszej jakości wykonania! Hulajnoga ta z założenia miała być bezkompromisowa, najlepsza, bić wszelkie rekordy (nie tylko sprzedażowe). Jeden z niewielu producentów, jeżeli nawet nie jedyny, który dzięki szeregom badań opinii Klientów, wraz z ich pomocą i sugerując się ich zdaniem stworzył model, który spełniałby oczekiwania większości zainteresowanych ekstremalnymi urządzeniami transportu osobistego. Zabieg ten sprawił, że hulajnoga otrzymała najlepsze hamulce dostępne na rynku, rewelacyjną amortyzację, świetnie zestrojone ogumienie i zawieszenie do przenoszenia tak ogromnej mocy. Badanie opinii potencjalnych Klientów sprawiło również, że producent zdecydował się na zaimplementowanie do zestawu z hulajnogą szybkiej ładowarki, by czas ładowania skrócić do minimum, pozwalając na pełne jej naładowanie nawet w przeciągu 6-7 godzin! Dodatkowo warto dodać, że producent przewidział zamontowanie dłuższego tylnego błotnika w porównaniu do standardowych rozwiązań, dzięki czemu po pokonaniu trasy w deszczu, nasze plecy nie będą aż tak mokre, jak miałoby to miejsce przy krótszym błotniku. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się całkowicie wyeliminować tej niedogodności i niestety przy jeździe w deszczu, zmokniemy. Ale i tak duży plus dla producenta za poprawienie takiej "drobnostki", która ma jednak duże znaczenie dla komfortu korzystania z hulajnogi w cięższych warunkach.

Wykorzystanie najnowszych nowinek technologicznych? Tylko w Nami!

Nami Burn-e 2 Max wyposażona jest w sterownik pozwalający kontrolować i sterować mocą każdego silnika z osobna. Dzięki temu mamy możliwość całkowitej personalizacji zachowania hulajnogi wedle własnych preferencji. Niczym w super samochodach, możemy ustawić sobie tryby jazdy i korzystać z nich naprzemiennie, by hulajnoga, gdy chcemy była niezwykle spokojna i majestatyczna lub by podczas nawet lekkiego przyciśnięcia manetki wyrywała mocno do przodu. Dzięki rewelacyjnemu wyświetlaczowi, który jest najbardziej zaawansowanym technologicznie elementem wyposażenia, masz pewność, że w żadnej innej hulajnodze nie spotkasz aż tak dopracowanego, naszpikowanego elektroniką, a jednocześnie prostego w obsłudze systemu "inforozrywki"

Dwa silniki o łącznej mocy aż 8400W w szczycie, potężny akumulator 72V 32Ah

Niewątpliwie największymi atutami tej hulajnogi są niezwykle wyśrubowane parametry techniczne. Mało które hulajnogi elektryczne lub inne pojazdy transportu osobistego mogą pochwalić się choćby zbliżonymi danymi technicznymi co Nami Burn-e 2 Max. Realny zasięg przy sprawnym przemieszczaniu się (czyli nie za wolno, ale też nie za szybko) wynosi do 100 km. Jest to mimo wszystko rewelacyjny wynik, biorąc pod uwagę fakt, iż pokonanie nawet 100 km na hulajnodze elektrycznej jest dla większości użytkowników sporą wyprawą, mogącą zająć nawet całe popołudnie.

Nami burn e-viper
Nami burn E-viper

Wyświetlacz na wypasie

Po raz pierwszy hulajnoga elektryczna dostała wyświetlacz "z prawdziwego zdarzenia". Wszystkie informacje odnośnie stanu hulajnogi na wyciągnięcie ręki. Niezwykle czytelny nawet w mocnym słońcu zapewnia możliwość monitorowania ustawionych parametrów technicznych hulajnogi. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy pokonać jeszcze kilka kilometrów, a nie wiemy czy możemy sobie na to pozwolić. Od teraz planowanie dłuższych tras i pilnowanie stopnia naładowania oraz innych parametrów będzie niezwykle łatwe. Wydawać by się mogło, że tak duży ekran jest zbyteczny, jednakże po przejechaniu pierwszych kilometrów można dojść do wniosku, że w gruncie rzeczy nie jest on przesadzony i zwiększa komfort podróży.

Bezpieczeństwo vol. 1

Zamontowana lampka przednia o mocy 2000 lm (tak dokładniej to lumeny są jednostką nie mocy, a miarą strumienia świetlnego) z pewnością doświetli pobocze oraz odpowiednio długi i szeroki pasek przestrzeni przed hulajnogą. Przy tak wyśrubowanych parametrach niezbędne jest mocne oświetlenie, które sprosta oczekiwaniom. Przy prędkości wynoszącej 50 km/h w przeciągu sekundy pokonujemy niecałe 14 metrów. Ale ta hulajnoga jedzie o wiele wiele szybciej! Dlatego cieszymy się, że producent oferuje "kompletną hulajnogę", gdyż w przypadku jazdy w nocy, mocne oświetlenie to "must have" w kwestii bezpieczeństwa. Hulajnoga została dodatkowo wyposażona w światło STOP oraz LEDy zamontowane wokół podestu. W nocy przy włączonych światłach, nawet w trudnych warunkach pogodowych, na pewno nie będzie problemu z zauważeniem nas na trasie

Bezpieczeństwo vol. 2

Hulajnoga Nami Burn-e 2 Max posiada dwa hamulce tarczowe hydrauliczne. Pozwalają one na łatwiejsze sterowanie mocą hamowania nawet w sytuacjach krytycznych, gdy przed hulajnogę wyskoczy nam zwierzę lub pojawi się inna przeszkoda. Hydraulika powoduje, że pomimo słabszego nacisku na klamkę hamulcową, same szczęki mogą zacisnąć się o wiele mocniej, niż w przypadku zwykłych hamulców linkowych. Gwarancją bezpieczeństwa i komfortu jest również hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia. Dzięki takiemu rozwiązaniu hulajnoga podczas nagłego hamowania hulajnoga zachowuje się przewidywalnie i nie nurkuje tak mocno przodem.

Nami Burn e-viper
Nami burn e-viper

Konstrukcja

Prawdopodobnie przy projektowaniu i tworzeniu Nami Burn-e 2 Max Michael Sha skorzystał ze sloganu pewnego teleturnieju telewizyjnego prowadzonego przez Pana Zygmunta Hajzera "Idź na całość". Ewidentnie widać, iż podczas procesu tworzenia hulajnogi elektrycznej nie sugerowano się tabelkami z Excela oraz opinią księgowych. Wykorzystano najlepsze dostępne części, najnowsze podzespoły i zapakowano je do wzmocnionej ramy, na której zamontowana została kolumna kierownicy z włókna węglowego. Opony? 11 calowe z profilem do jazdy szosowej. Tylko takie rozwiązanie oferuje najlepszą trakcję i pozwala na doświadczenie astronomicznego przyspieszenia. Niezwykle sztywna jednoczęściowa rama pozwala poruszać się z ogromnymi prędkościami nawet w zakrętach, bez obawy o uczucie "gięcia się hulajnogi". Stricte rozwiązania przeniesione z motosportu. 

Amortyzator skrętu

Dla osób chcących wykorzystywać hulajnogę w 100%, czyli naginać prawa fizyki przewidziany został amortyzator skrętu. W skuteczny, acz nienachalny sposób eliminuje on efekt Shimmy, który często spotykany jest w motocyklach oraz mocniejszych hulajnogach. A czym jest Shimmy? Według definicji z Wikipedii: "Drgania Shimmy – samowzbudne drgania ustalone, występujące w skrętnym zawieszeniu pojazdu. Składają się na nie zwykle drgania kół wokół osi pionowej i obroty przedniej osi z kołami wokół osi podłużnej pojazdu. Shimmy powoduje powstawanie dużych dynamicznych obciążeń w elementach zawieszenia i układzie kierowniczym, co może doprowadzić do utraty sterowności pojazdu." Czyli przekładając to na język ludzki, shimmy jest efektem, gdy podczas jazdy kierownica chce Ci się wymsknąć z dłoni, zaczyna samoczynnie skręcać raz w prawo, raz w lewo i nie można z tym nic zrobić. Jedynie ogromne szczęście może nas uratować przed wywrotką, ale i nawet to czasami nie przynosi skutku. Dlatego polecam obejrzeć filmiki na YouTube z wywrotkami przy Shimmy. Docenimy wówczas to, że w Nami Burn-e 2 Max amortyzator skrętu jest zamontowany domyślnie.

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 Max to (suche dane techniczne):

 • Waga 47 kg
 • Dwa silniki o łącznej mocy 8400W w szczycie
 • Prędkość maksymalna do 100 km/h (po odblokowaniu)
 • Zasięg do 100 km
 • Akumulator 72V 32Ah z ogniwami Panasonic/LG/Samsung
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył
 • 11 calowe pompowane koła z bezdętkowymi oponami szosowymi
 • Najbardziej zaawansowany wyświetlacz dostępny na rynku
 • Sterowniki pozwalające dostosować hulajnogę pod względem osiągów i mocy
 • Klasa IP55 pod kątem wodoodporności
 • Lampka przednia 2000 lm
 • Hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
 • Najwyższa jakość komponentów
 • Nowoczesny design
 • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.
Nami Burne-viper

Dane techniczne

Nami
3770021054005
Moc silnika (W)
w szczycie łącznie 8400W (2x4200W)
Maksymalna prędkość (km/h)
do 100 km/h (po odblokowaniu)
Pojemność akumulatora (Ah)
72V 32Ah
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Maksymalny zasięg (km)
do 100 km
Waga
47 kg
Czas ładowania
ok. 6 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
hydrauliczne czterotłoczkowe LOGAN
Oświetlenie
przód 2000 lm i tył STOP
Rozmiar kół (1)
11 cali pompowane
Rodzaj opon
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Podest
przód i tył amortyzowany
tylna hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy
Dostosowanie do ustawy
Nie spełnia norm - wyłącznie do użytku na terenie prywatnym

Opinie

Grade 
2022-04-26

Nami Burn

Potężna moc. Najlepsza hulajnoga dostępna w Polsce. Wszystkie Wolfy, Dualtrony i inne hulajnogi się chowają.
Zalety:
1. Moc
2. Prędkość maksymalna
3. Zasięg (realnie około 70-80 km po Rzeszowie w mieście)
4. Komfort i amortyzacja

Wady:
1. Trochę waży, więc wnoszenie na 3 piętro będzie dosyć trudne
2. Stopka działa z dużym oporem w porównaniu do Dualtrona Storma, Spidera i nawet Wolfa 11+ (choć to z jednej strony zaleta i wada)
3. Szkoda, że nie ma wersji od razu na oponach terenowych, tylko trzeba samodzielnie przekładać

Napisz opinie

Sprawdź również

22 499,00 zł
22 499,00 zł Zniżka

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password