Lista produktów marki Kaabo

Ningbo KAABO Technology Co. Ltd. to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją pojazdów elektrycznych. Zostało założone stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2013 roku. W przeciągu ostatnich lat samodzielnie badali i opracowywali kilka najlepiej sprzedających się serii produktów, takich jak skutery elektryczne, hulajnogi elektryczne oraz motocykle elektryczne.

Dzięki doskonałej jakości, nowoczesnym designie oraz zastosowaniu wysoko wydajnościowych ogniw w swoich produktach objęli swoimi dostawami Europę, Azję oraz Amerykę Północną. Są liderem inteligentnego transportu w Chinach i pionierem w serwisie napraw skuterów na Filipinach.

W swojej ofercie posiadają takie serie jak Kaabo Mantis cechujące się niezwykle miękkim, świetnie tłumiącym zawieszeniem i doskonałymi osiągami, budżetowy Kaabo Skywalker 8 idealnie przystosowany do miejskich terenów i codziennego poruszania się z punktu A do punktu B oraz fenomenalną serię Kaabo Wolf Warrior, która jest przystosowana do jazdy poza terenami miejskimi, a nawet w lasach. Dzięki swoim możliwościom stał się wyznacznikiem solidności i wszechstronności przy zachowaniu adekwatnej ceny.

Kaabo to zdecydowanie hulajnogi, koło których nie przejdzie się obojętnie. Każdy ich produkt zwraca na siebie uwagę dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce oraz niespotykanym wyglądzie.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password