Lista produktów marki Techlife

Techlife to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz dystrybucją hulajnóg elektrycznych oraz elektrycznych przystawek do wózków inwalidzkich. Firma ta z sukcesem przeciera szlaki na europejskim rynku hulajnóg elektrycznych oferując produkty ze świetną relacją ceny do jakości.

Producent w swoim asortymencie posiada trzy kategorie produktów elektrycznych. Pierwszym są serie X, czyli hulajnogi przystosowane do wyczynowego użytkowania, jazdy poza miastem i w czasie niesprzyjających warunków pogodowych. Odznacza się ona agresywnym wyglądem pojazdów, wyśrubowanymi parametrami, takimi jak prędkość maksymalna i moc. Bezsprzecznie są to hulajnogi dla odważnych osób! Druga kategoria to "L", czyli hulajnogi elektryczne przystosowane stricte do miasta. Trzecia kategoria to seria "W", czyli przystawki do wózków inwalidzkich. Zapewniają możliwość sprawnego poruszania się po mieście przez osoby niepełnosprawne, a dzięki niskiej wadze całość wraz z wózkiem jest łatwa do sterowania i manewrowania w miejskiej dżungli.

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się hulajnogi elektryczne Techlife X7, oraz Techlife X9, obok których nie jest się w stanie przejść obojętnie. Ich niezwykle agresywny wygląd, duże koła, szeroki podest i gama kolorystyczna przyciągają wzrok każdego przechodnia! Do tego potężna moc i duży akumulator sprawiają, że jazda nią to czyste szaleństwo.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password