Lista produktów marki E-TWOW

E-TWOW to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją pojazdów elektrycznych. Pomysł i projekt, jak również pierwsze konstrukcje to zasługa dr Sorina Sirbu. Kierował on zespołem badawczym inżynierów, dzięki czemu produkty od tego chińskiego producenta były wykonane w sposób niezwykle przemyślany, nowoczesny i innowacyjny.
Nazwa E-TWOW to skrót od Electric Two Wheels, czyli elektryczne dwa koła.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i autorski system od tego producenta to lekki i 3 punktowy system składania hulajnogi. Sposób ten jest niezwykle łatwy do wykonania, a za razem bezpieczny podczas jazdy. Dodatkowo producent ten jako jeden z pierwszych na rynku hulajnóg elektrycznych wprowadził system odzyskiwania energii kinetycznej podczas hamowania do ładowania wewnętrznych akumulatorów. Wcześniej z takich rozwiązań korzystały wyłącznie samochody wyścigowe oraz Formuła 1.

Obecnie hulajnogi E-TWOW to produkty dostępne na każdą kieszeń. Największym zainteresowaniem cieszą się modele Booster V oraz Booster S+. Konstrukcje bardzo zbliżone do siebie pod względem parametrów, różniące się jednak pojemnością akumulatorów, zasięgiem oraz wagą. Oba te produkty posiadają przedni hamulec elektromagnetyczne z systemem odzyskiwania energii.

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password