Lista produktów marki Kugoo

Kugoo to firma założona w 2015 roku przez zespół ekspertów w dziedzinie elektrycznych skuterów. Od początku ich celem było ograniczenie smogu w miastach poprzez popularyzację pojazdów elektrycznych w przystępnej cenie, na które może pozwolić sobie każdy obywatel zarówno USA, jak i europejskich miast.

Obecnie Kugoo prowadzi sprzedaż na terenie Hiszpanii, Niemiec, Włoch, a całkiem niedawno również w Polsce. Linie produktowe tej firmy to hulajnogi elektryczne dla nastolatków oraz dla dorosłych. Każdy znajdzie w ich ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Zachowując rewelacyjny stosunek ceny do jakości, produkty od Kugoo są jednymi z najczęściej wybieranych pojazdów elektrycznych na europejskim rynku.

Model Kugoo S1 Pro odznacza się niską ceną, ale wysoką mocą 350W oraz dużym zasięgiem (30 km). Jest to idealna hulajnoga elektryczna, by rozpocząć przygodę właśnie z takim rodzajem transportu miejskiego. Model G-Booster to potwór na dwóch kołach. Potężne, dwie przednie lampy zapewniają niezwykle szerokie pole widzenia w nocy, a dwa silniki rozpędzają ten pojazd nawet do 55 km/h! Idealny towarzysz do wyjazdów poza miasto. Zdecydowanie oferta Kugoo jest szeroka i pozwala na dobranie odpowiedniej hulajnogi dla siebie!

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password