Lista produktów marki ProX

Marka PROX obecnie należy do polskiej firmy Aljot. Firma ta to wypadkowa doświadczenia oraz wiedzy na temat oczekiwań klientów względem akcesoriów rowerowych i oświetlenia. W swojej ofercie producent ten posiada różnego rodzaju lampki rowerowe, różniące się od siebie ilością lumenów, ilością trybów świecenia, wyglądem, zastosowaniem oraz pojemnością baterii.

Najczęściej stosowanymi ogniwami w tych produktach są akumulatory o standardzie 18650, czyli te same, co znajdują się w bateriach od laptopów, a nawet w samochodach elektrycznych. Co raz częściej producenci hulajnóg elektrycznych również korzystają z tego rozwiązania i montują takie pakiety ogniw, które skomponowane są właśnie z litowo jonowych akumulatorów.

Lampki rowerowe od ProX charakteryzują się dużą ilością lumenów, czyli mocą świecenia danego źródła, a w przypadku tego producenta diody lub diod LED. Najbardziej uniwersalne i polecane modele od tego producenta to Crater, seria Avior (wersja I oraz II), Sirius oraz Polaris, który generuje aż 2000 lumenów przy zastosowaniu trzech diod Power Cree.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password