Wynajem motocykli i skuterów elektrycznych

Wynajem motocykli i skuterów elektrycznych Horwin oraz motocrossów elektrycznych Surron

Zdajemy sobie sprawę z tego, że 15 minutowa przejażdżka motocyklem, skuterem, czy też motocrossem może być zbyt krótka, by móc wyciągnąć odpowiednie wnioski i spostrzeżenia odnośnie danego modelu. Wiemy również o tym, że aby wyrobić sobie opinię na temat danego pojazdu lub sprawdzić, czy będzie on dla nas odpowiednim, musimy go przetestować w spokojnych dla nas warunkach. Sami testujemy wszelkiej maści pojazdy i potwierdzamy, że samodzielne obcowanie z danym motocyklem choćby na jedną godzinę będzie więcej warte merytorycznie, niż przeszukiwanie for internetowych przez całą noc w szukaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Wybierz jeden z okresów wynajmu

Jedna godzina - Otrzymujesz motocykl naładowany do pełna na czas jednej godzinny. Sprawdzisz najważniejsze parametry podczas jazdy.

Trzy godziny - Otrzymujesz motocykl naładowany do pełna na czas trzech godzin. Sprawdzisz najważniejsze parametry podczas spokojnej jazdy. Dodatkowo zdążysz zweryfikować jak zachowuje się na różnych nawierzchniach, czy jest wygodny na krótszych dystansach i czy będzie on odpowiedni do Twoich wymagań.

Weekend - Otrzymujesz motocykl naładowany do pełna oraz ładowarkę. Brak limitu kilometrów. Ładujesz i jeździsz ile chcesz. Motocykl odbierasz o godzinie 16 w piątek, a zwracasz w poniedziałek do godziny 11. W tym czasie możesz zweryfikować ile jesteś w stanie przejechać kilometrów na jednym ładowaniu wedle zasady "minimum 3 pomiary". Dodatkowo masz możliwość sprawdzenia zachowania przy spokojnej jeździe, przy szybkiej jeździe oraz na weekendowym wypadzie ze znajomymi. 

Masz pytania lub chcesz zarezerwować termin? Napisz do nas lub zadzwoń!

Rezerwacje oraz pytania można zadawać:
telefonicznie: 512450067
mailowo: sklep@domiasta.pl

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password